Lustër Qelqi Për Heqjen E Gërvishtjeve Të Lehta, Dëmtimeve Së Djegies Së Xhamave Të Makinave

2,690 L

Kategori:

Përshkrim

Lustër Qelqi Për Heqjen E Gërvishtjeve Të Lehta, Dëmtimeve Së Djegies Së Xhamave Të Makinave

• Gjithashtu i përshtatshëm për heqjen e vulave të bezdisshme dhe pjesët e dëmtuara të dritareve.
• Lustrim kimiko-mekanik me oksid ceriumi.
• Produkt origjinal gjerman.
• Sasia 250 ml.

Ref.273141

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lustër Qelqi Për Heqjen E Gërvishtjeve Të Lehta, Dëmtimeve Së Djegies Së Xhamave Të Makinave”