Ulje!

Makinë Rroje

3,190 L 2,190 L

– Në tre ngjyra të ndryshme
– E shpejtë dhe efikase
– E lehtë pë tu përdorur
– Koha e karikimit: 8 orë
– Koha e punës: 45 minuta
– Tensioni 220-240 V
– Fuqia 3 W

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Makinë Rroje”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh