Ulje!

Makinë Rroje

3,290 L 2,290 L

Përshkrimi

– Me dy ngjyra
– E shpejtë dhe efikase
– E lehtë pë tu përdorur
– Koha e karikimit: 8 orë
– Koha e punës: 50 minuta
– Tensioni 100-240 V
– Fuqia 3 W

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Makinë Rroje”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh