Ulje!

Makinë Rroje

2,990 L 1,990 L

– Në dy ngjyra të ndryshme: e zezë, lejla
– E shpejtë dhe efikase
– E lehtë pë tu përdorur
– Koha e karikimit: 8 orë
– Koha e punës: 50 minuta
– Tensioni 220-240 V

Krahaso

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Makinë Rroje”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh