Ulje!

Makine Rroje Dhe Qethje Profesionale

3,490 L 2,490 L

Përshkrimi

– Makinë profesionale 5 në 1 për një mjekër dhe flokë të dizenjuar sipas shijes tuaj.
– Me bateri të rikarikueshme. Koha e karikimit është 8 orë.
– 5 koka për prerje të ndryshme.
1.Për prerje të plotë të qimeve të mjekrës
2.Për prerje në detaje të qimeve të mjekrës
3.Për heqjen e qimeve të hundës
4.Për heqjen e qimeve të trupit
5.Për prerjen e flokëve me gjatësi të ndryshme: 12mm, 9mm, 6mm dhe 3mm.
– Formë që përshtatet me lëkurën duke mos e dëmtuar atë.
– Fuqia 3 W

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Makine Rroje Dhe Qethje Profesionale”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh