Masazhier

4,990 L

S’ka stok

Përshkrimi

  • Ky masazhier është projektuar me funksione të shumëfishta për çdo vend makinash, karrige zyre apo divan në shtëpi.
  • Ka pesë motorrë që masazhojnë qafën, shpinën dhe kofshët.
  • Përfshin një përshtatës për makinë dhe prizë.
  • Sistemi i rripave që përshtatet me çdo vend.
  • Intensitet i ndryshueshëm.
  • Kontroll i shpejtësisë
  • Pëlhurë e qëndrueshme e mbushur me shkumë të butë me cilësi të mirë.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Masazhier”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh