Masazhues Për Shtëpi dhe Makinë me 8 koka

3,490 L

Jastëk relaksues për qafën, shpinën, belin, këmbët dhe gjithë trupin. Me 8 masazhuesa të vegjël me modalitet rrotullimi orar dhe kundraorar. Përdoret kur jeni të lodhur nga puna, qendrimi ulur për një kohë të gjatë si dhe kur keni udhetime të gjata e të lodhshme. Funksioni me infra të kuqe përmirëson qarkullimin e gjakut, rrit metabolizmin e qelizave dhe ul tensionin e muskujve duke larguar lodhjen.

Krahaso

S’ka stok

Kategoritë: ,

Përshkrimi

-Përmirëson cilësinë e gjumit

-Përmirëson qarkullimin e gjakut

-Relakson muskujt

-Jep efekt shëndetësor të mirë

-Rrit imunitetin e trupit

Input: 100-240V~50Hz./60Hz.

Output: DC12V.2A.

Power: 20W.

Kohëzgjatja automatike e masazhimit: 20 minuta

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Masazhues Për Shtëpi dhe Makinë me 8 koka”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh