Matës I Pulsit Dhe Oksigjenit Në Gjak

3,590 L

– Gama për matjen e oksigjenit në gjak: 35% ~ 100%
– Gama për matjen e pulsit: 30 BPM ~ 250 BPM
– Saktësia: +/-2 BPM ose plus/ minus 2%
– Punon me bateri

S’ka stok

Përshkrimi

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Matës I Pulsit Dhe Oksigjenit Në Gjak”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh