Matt Cockpit

800 L

Kategori:

Përshkrim

Produkt ideal për ushqimin e përditshëm të sipërfaqeve plastike brenda automjeteve.

Heq papastërtitë e lehta dhe krijon një shtresë delikate, mat dhe antistatike që mbron sipërfaqen nga papastertite

Rifreskon ngjyrën dhe siguron efekt shtesë saten.

Përdorimi:
1. Para se të përdorni këtë produkt, rekomandohet që saktësisht të pastroni automjetin
2. Vendosni produktin në leckë
3. Fërkoni plotësisht sipërfaqen
4. Fshijeni derisa të thahet

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Matt Cockpit”