Max Biçikleta Butterfly 16″

8,990 L

Përshkrimi

Bicikleta Max Butterfly 16″ është  dizenjuar për të  ju dhënë  kënaqësi dhe komoditet fëmijëve. Kjo bicikletë  pasqyron një  stil të  vecantë  me elementet që e karakterizojnë si : marshet, struktura e celikut, sistemii transmisionit.Kjo biçikletë  ka një  sistem frenimi linear me peshë  9 kg dhe pedale plastike.

  • Struktura : çelik.
  • Rrota : 16″.
  • Pedalet : Plastike.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Max Biçikleta Butterfly 16″”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh