Max Biçikleta GTR 16″

8,990 L

Kategoria:

Përshkrimi

Kjo bicikletë 16″ e markës Max GTR  për fëmijë është dizenjuar për të dhënë kënaqësi dhe komoditet. Kjo bicikletë pasqyron një stil të vecantë me elementet që e karakterizojnë si trupi me një strukturë celiku, pedalet plastike dhe dy rrotat shoqëruese për të mbajtur ekuilibrin.Kjo biçiklete ka një sistem frenimi linear me peshë 9 kg.

  • Struktura : Celik
  • Rrota : 16″
  • Pedalet : Plastike
  • Pesha : 9 Kg

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Max Biçikleta GTR 16″”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh