Max Biçikleta Kitty 16″

8,990 L

Përshkrimi

Kjo bicikletë  pasqyron një  stil të  vecantë  me elementet që e karakterizojnë si : marshet, struktura e celikut, sistemi i transmisionit.Kjo biçikletë  ka një  sistem frenimi linear me peshë  9 kg dhe pedale plastike.

  • Struktura : çelik
  • Rrota : 16″
  • Pedalet : Plastike
  • Pesha : 9 Kg

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Max Biçikleta Kitty 16″”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh