Mbajtëse Celulari Për Makinë Në Formë Delfini

1,990 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

Remax RM-C20
Materiali : abs / pc / silikon
Gjerësia e kapëses : 50 – 85 mm
Material i cilësisë së lartë, i fortë, i durueshëm ndaj përdorimit dhe miqësor me mjedisin
Rrotullohet 360° për të rregulluar këndin e shikimit sipas dëshirës
Mbështetësja prej silikoni të butë ofron kapje të qëndrueshme edhe gjatë tronditjeve
Nuk e gërvisht makinën dhe as paisjen tuaj
Pamje në formë delfini mjaft e bukur dhe dekorative

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Mbajtëse Celulari Për Makinë Në Formë Delfini”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss