Mbajtëse & Karikues Wireless

2,490 L

Kategoria:

Përshkrimi

– Material prej abs te zgjedhur.
– Kapet te kroskoti ose xhami i perparem.
– Rrotullim 360° per te rregulluar kendin e shikimit qe deshironi.
– Pamje moderne dekorative plot shkelqim.
– Kapese prej silikoni nuk e demton makinen e as paisjen tuaj.
– Madhesi te rregullueshme per paisje te ndryshme 4-6 inch.
– Kapje e qendrueshme edhe gjate tronditjeve.
– Mban dhe karikon telefonin njekohesisht me karikim wireless.
– Parimi i gravitetit ju lejon perdorimin me nje dore.
– Hyrje : 5v/2a, 9v/1.7a max
– Dalje wirless : 10w max

– Shenim : Karikimi wireless funksionon vetem per paisjet me funksion karikimi wireless, per paisjet e tjere duhet shtese marres karikimi wireless

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Mbajtëse & Karikues Wireless”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh