Mbajtese Magnetike Universale

790 L

E sigurte dhe e certifikuar

Magnet shume i forte

E perdorueshme per cdo lloj telefoni

Perdoret ne makine , kuzhine ,tualet etj.

Krahaso

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Mbajtese Magnetike Universale”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss