Mbajtëse me Magnet Makine Universale për Celular – Rrotullim 360 Gradë

990 L

Rrotullohet 360 gradë për një vijë shikimi të qartë dhe komode, sipas nevojës.

Logo mbi mbajtesen sipas deshirave te klientit

Përshkrimi

Detajet

  • Materiali: Aliazh Alumini
  • Funksioni: Mbajtëse magnetike celulari për makinë

Nuk interferon me sinjalin telefonik. Rrotullohet 360 gradë për një vijë shikimi të qartë dhe komode, sipas nevojës. Ngjyra i reziston kohës. Aliazh alumini rezistent dhe solid. Elegant dhe kompakt.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Mbajtëse me Magnet Makine Universale për Celular – Rrotullim 360 Gradë”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh