Mbajtëse Telefoni Baseus

990 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

Mbajtëse Telefoni Baseus

  • E përshtatshme për iPhone SE / 5s / 5/6s / 6/6s Plus / 6 Plus/ 8/7/8 Plus / 7 Plus/ X/ XR/ X/ XS Max.
  • Dizajn modern dhe një look elegant.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Mbajtëse Telefoni Baseus”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss