Mbajtëse Telefoni Për Makinë

1,590 L

Kategori:

Përshkrim

🔸️ Rrotullim 360° për të rregulluar këndin e shikimit që dëshironi.
🔸️ Kapse e butë prej silikoni, nuk e gërvish makinën dhe as pajisjen tuaj.
🔸️ Madhësi të rregullueshme për pajisje të ndryshme 3.5 – 7 inch.
🔸️ Përmasa kompakte me pamje moderne.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbajtëse Telefoni Për Makinë”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh