Mbajtëse Telefoni Për Makinë

1,290 L

– I rrotullueshëm 360 gradë. Ju keni mundësi ta vendosni në çfarëdo këndi që dëshironi.
– Gjerësi e rregullueshme 50 mm deri në 85 mm.
– Instalim dhe i thjeshtë.
– Telefoni vendoset dhe hiqet lehtësisht.

Krahaso
Kategoria:

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Mbajtëse Telefoni Për Makinë”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss