Mbajtëse Telefoni

990 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

– I përshtatshëm për telefona 3.5″ deri në 6″
– I rrotullueshëm 360 gradë në mënyrë që ta mbani telefonin në pozicionin që dëshironi.
– Gjerësia e hapjes 52 mm deri në 90 mm
– Material plastik dhe silikon

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Mbajtëse Telefoni”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss