Mbështetëse Krahu Për Makinë

2,490 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

– Universale.
– Konstruksion i fortë dhe i qëndrueshëm.
– Siguron 100% komfort.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Mbështetëse Krahu Për Makinë”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss