Mikser Dore DSP KM2001

2,990 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

Mikser Dore DSP

  • Mikser Dore DSP me nje dizajn elegant dhe tepёr praktik ideal ёer rrahjen e vezёve apo pёrgatitjen e brumit tё ёmbёlsirave dhe tortave.
  • Me 5 nivele tё ndryshme shpejtёsie qё mund ti zgjidhni sipas dёshirёs suaj gjatё kohёs sё pёrgatitjes.
  • Vjen me 2 aksesorё tё ndryshёm pёr lehtёsi nё pёrdorim.
  • Me buton pёr heqjen e aksesorёve.
  • Madhёsi kompakte dhe peshё e lehtё.
  • Tensioni 220-240 V.
  • Fuqia: 150W.

 

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Mikser Dore DSP KM2001”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss