Mini Invisible Bluetooth Headphones

1,290 L

Mini Kufje me bluetooth.

Lidhet me çdo Smartphone dhe shërben për të folur në telefon gjithashtu dhe për të dëgjuar music.

Krahaso

Out of stock

Përshkrimi

 

Mban Bateri deri në 4 orë

Distanca e transmetimit të sinjalit: 10 metra

Ngjyrat: Zeze, Blu, Bardhe, Kuqe, Bezhe

Wireless Technology: Bluetooth 4.0

 

 

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Mini Invisible Bluetooth Headphones”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss