Mjaltë Dobësimi – Honey D+ Slim

2,290 L

Humbisni kilogramët e tepërt në pak kohë, duke e ndjerë veten të aftë për të përballuar lehtësisht edhe ditët tuaja më të lodhshme.

Përshkrimi

Efektet:
– Dobëson shëndetshëm me shpejtësi
– Largon dhjamin e tepërt dhe e shkrin atë pa lodhje
– Ndihmon në djegjen e yndyrnave në gjak
– Ndihmon në largimin e celulitit nga lëkura
– Organizmin e mban të ngopur
– Liron rrugët urinare
– Rregullon punën e veshkave
– Bën largimin e gazrave nga zorrët
– Jep energji trupore gjatë 24 orëve.

Përdorimi:
Në mëngjes, drekë dhe darkë 15 minuta para buke çdo herë 1 lugë kafeje
mjaltë me 1 gotë jogurt duke shtrydhur edhe një gjysmë limoni e
përzieni mirë, e lini për 7-10 minuta dhe pijeni.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Mjaltë Dobësimi – Honey D+ Slim”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh