Monitor per Kamion-Autobus, 7 inch, HD, Android, Me Kamera Para-Mbrapa-Navigator GPS

25,990 L

Beje udhetimin tend me te kenaqshem dhe te sigurte. Ruaje veten, te tjeret dhe makinen tende duke filmuar 24/24 cdo gje qe ndodh rreth makines tuaj.

Krahaso
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Android 4.4.2 operating system

Full HD Video 

Regjistron video ne 1080P  dhe HD Video. Kamerat automatikisht regjistrojne video dhe audio dhe dergohen ne ne Memory Card. Regjistro aksidentet e makines, udhetimet dhe momente gazmore qe ja vlen ti shperndash ne rrjetet sociale. Ne raste aksidentesh , kualiteti i larte i kameres te ndihmon te identifikosh detaje si targa e makines, veprimet e shoferit cka mund te provoje se cili ka qene fajtori i vertete i aksidentit.

 

Dual Camera, Dual Recorder

Kjo DVR eshte ndertuar me dy kamera te cilat regjistrojne nga dy kende te ndryshme. Kur makina kalon ne indietro , ne pasqyre del imazhi nga mbrapa  makines qe krijon lehtesi per parkimin e makines.

GPS navigation 

Harta te detajuara navigimi me update falas. Acces ne Google Maps, dhe mundesi per te downloduar Navigatorin tuaj te preferuar.

 

Screen 7″ blue glass anti-glare HD IPS screen
CPU MTK8382 A7 quadcore 1.3Ghz
O/S Android 4.4.2
Memory 1G RAM/16G ROM Support TF card extend (max 32GB)
Pixels 5 mega pixels
Battery Built in one rechargeable lithium battery 1700mAH
Power DC 12v,1.5A,charged by AC charger or car charger
Lens Angle 170 degrees/ 140degree
Video Resolution Front: 1920*1080,Back:720*480P,30fps
Language Multi-language
Reverse image Support
Navigation Support
Bluetooth Bluetooth 4.0
Motion Detection Support
SOS/G-SENSOR Support
Parking Monitor Support
Trail Record Support
Night Vision Support
Loop Record Support
Voice Control Support
Working Temperature (-20℃~+70℃)
Wifi Hotspot When a 2G/3G SIM card is inserted, it creates a WIFI hotspot for other device in the car.
Entertaiment Play HD movie, video, music
Update Automatic upgrade under 2G/3G network and WIFI

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Monitor per Kamion-Autobus, 7 inch, HD, Android, Me Kamera Para-Mbrapa-Navigator GPS”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh