Monitor Makine Android X13, 4G, 7” – DVR – Navigator GPS – Kamera Para-Mbrapa

34,990 L

Beje udhetimin tend me te kenaqshem dhe te sigurte me Monitorin X13 4G, 7″. Ruaje veten, te tjeret dhe makinen tende duke filmuar 24/24 cdo gje qe ndodh rreth makines tuaj.

Krahaso
Kategoritë: ,

Përshkrimi

7″ Touch Screen Display 

Supporton rrjetin 4G

-Vendosni nje Sim Card 3G/4G dhe lundroni ne internet

Android 5.0 operating system

Full HD Video 

Regjistron video ne 1080P  dhe HD Video. Kamerat automatikisht regjistrojne video dhe audio dhe dergohen ne ne Memory Card. Regjistro aksidentet e makines, udhetimet dhe momente gazmore qe ja vlen ti shperndash ne rrjetet sociale. Ne raste aksidentesh , kualiteti i larte i kameres te ndihmon te identifikosh detaje si targa e makines, veprimet e shoferit cka mund te provoje se cili ka qene fajtori i vertete i aksidentit.

Dual Camera, Dual Recorder

Kjo DVR eshte ndertuar me dy kamera te cilat regjistrojne nga dy kende te ndryshme. Kur makina kalon ne indietro , ne monitor del imazhi nga mbrapa  makines qe krijon lehtesi per parkimin e makines.

GPS navigation 

Harta te detajuara navigimi me update falas. Acces ne Google Maps, dhe mundesi per te downloduar Navigatorin tuaj te preferuar.

Bluetooth hands-free function 

Pasi smartphone juaj lidhet me Bluetooth me pajisjen, ju mund te beni telefonata, merni telefonata direkt nga pasqyra me speaker dhe me mikrofon, cka do e beje udhetimin tuaj me te sigurte.

FM Transmit Function

Model X13
CPU MTK6582 Quad core 1.3-1.5GHZ
System Android 5.0
RAM / ROM RAM 1GB / ROM 16GB
Screen 7″Capacitive Touch screen
Aperture F2.0
Lens Angle 170 degrees/ 140degree
Video Resolution Front: 1920*1080,Back:720*480P
Video Frame 30fps
Video Format MOV
Picture Format JPG
Memory Card TF(SD)Card, Max support 32GB
Microphone/speaker Built-in
Video output 720P/1080P
Battery capacity 3.7V/500mAh
Language Multi-language
Live steaming Support
Reverse image Support
Navigation Support
Bluetooth Support
Motion Detection Support
SOS/G-SENSOR Support
Parking Monitor Support
Trail Record Support
Night Vision Support
Loop Record Support
Voice Control Support
Wifi Hotspot When a 2G/3G SIM card is inserted, it creates a WIFI hotspot for other device to use in the car.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Monitor Makine Android X13, 4G, 7” – DVR – Navigator GPS – Kamera Para-Mbrapa”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss