MP3 Me Bluetooth & Mbajtëse Telefoni Për Makinë 2 Në 1

2,490 L

Kategoria:

Përshkrimi

– Me një dizanj të ri dhe unik.
– Kryen njëkohësisht disa funksione.
– Me ekran dixhital.
– Pajisur me portë USB per karikimin e pajisjeve të ndryshme në makinë 2.2 A.
– Gjithashtu ajo mund të lidhet me bluetooth me smartphonin apo pajisjet e tjera për të dëgjuar edhe muzikë.
– Shërben edhe si mbajtëse për telefonin.
– Lejon tu përgjigjeni edhe telefonatave.
– Suporton kartë TF.
– Distanca e veprimit 5 m

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “MP3 Me Bluetooth & Mbajtëse Telefoni Për Makinë 2 Në 1”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh