Transmetues Bluetooth Për Makina BT-350

690 L

Kategori:

Përshkrim

  • Mund të dëgjoni muzikë apo të flisni në celular në makinën tuaj me bluetooth, pa nevojën e fishës aux.
  • Kjo pajisje është dizajnuar për të marrë muzikë nga telefonat mobile ose transmetuesit që kanë teknologjinë wireless Bluetooth.
  • Për të shijuar muzikën e makinave, zgjidhjet e telefonatave, përdorimin e telefonave për të bërë thirrje dhe për të dëgjuar muzikë përmes makinës.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Transmetues Bluetooth Për Makina BT-350”