MP3 Me Bluetooth

1,190 L

Kategoria:

Përshkrimi

Mp3 me bluetooth per  makinen tuaj, e cila jua ben shume komode udhetimin tuaj, ju mund te beni telefonata dhe te degjoni  muzike teksa jeni duke ngare makinen, pa patur nevoje per fisha nderlidhese.

  • Cilesi e larte audio
  • 1 porte USB
  • Karte Micro SD deri ne 32 GB
  • Suporton Formatet MP3 dhe WMA
  • Ekran LCD i ndricuar

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “MP3 Me Bluetooth”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh