Mp3 Pёr Makinё X8 Plus

1,490 L

Krahaso

Përshkrimi

MP3 PЁR MAKINЁ – KARIKUES – HANDSFREE ME BLUETOOTH – TRANSMETUES FM – PЁR TЁ GJITHЁ MODELET E CELULARЁVE.

 • Frekuenca FM: 87.5 ~ 108MHz
 • Bluetooth 2.1 , luaj muzikё dhe telefono nёpёrmjet radiokasetofonit tё makinёs suaj.
 • Lidhet automatikisht me pajisjen tuaj
 • Me mikrofon tё integuar mund tё flsisni nё telefon dhe zёri juaj do tё dёgjohet pastёr.
 • 2.1A dalje ,mund tё karikoni telefonin tuaj
 • LED display pёr tё shfaqur frekuencёn e radios.
 • Suporton kartё memorie
 • Dalje jack 3.5mm pёr tё lidhur pajisje tё tjera.
 • E vogёl dhe e lehtё ,shkon me cdo makinё.

Specifikat:

 • Voltazhi: DC 12V-24V
 • Konsumi: 1W
 • Bluetooth Version: V2.1
 • Distanca: 10m
 • Muzika: MP3
 • SNR: >60dB
 • Distortion: <0.1%
 • Frekuenca: 20Hz – 15KHz
 • FM: 87.5MHz – 108.0MHz
 • Temperatura: 0°C ~ 50°C
 • Madhesia: 13.5 x 4.8 x 3.2cm
 • Pesha: 39g

E pёrshtatshme:

 • Bluetooth:
 • iPhone Samsung Huawei etj. Bluetooth-enabled devices
 • iPhone iPad iPod Samsung Huawei etj. smartphones dhe tableta

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Mp3 Pёr Makinё X8 Plus”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss