MP3 Pёr Makinёn Me Bluetooth C8 

1,290 L

Kategori:

Përshkrim

 

  • Mp3 me bluetooth pёr  makinёn tuaj, e cili jua bёn shumё komod udhetimin tuaj.
  • Ju mund tё bёni telefonata dhe tё dёgjoni  muzikё teksa jeni duke ngarё makinёn, pa patur nevojё pёr fisha ndёrlidhёse.
  • Cilёsi e lartё audio.
  • 1 portё USB (ku ju mund tё karikoni telefonin ose tё dёgjoni muzikё).
  • Karte Micro SD.
  • Suporton Formatet MP3 dhe WMA.
  • Ndёrlidhje nёpёrmjet fishёs AUX.
  • Kompatibel me iPhone, Android, iPad, iPod etj.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “MP3 Pёr Makinёn Me Bluetooth C8 ”