Mulli Kafeje

3,290 L

Kategoria:

Përshkrimi

– Shijoni kafenë me aromën më të mirë me mullirin e kafesë i cili u lejon ta bluani kafenë në madhësinë që dëshironi dhe varësisht nga lloji i kafesë që dëshironi të bëni.
– Me fuqi 100 W
– Kapaciteti 100g
– Me thika çeliku
– Niveli i bluarjes i rregullueshëm
– Niveli i zhurmës 76 dB
– Tensioni 220-240 V
– Frekuenca 50 Hz

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Mulli Kafeje”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh