Ulje!

Multicooker

7,990 L 5,990 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

– Tenxhere elektrike multifunksionale në të cilën mund të pregatisni çdo gjë në mënyrë shumë të shpejtë dhe duke ruajtur vlerat ushqyese të produkteve.
– 12 programe të ndryshme gatimi.
– Material shumë cilësor që nuk ngjit.
– Me sistem mbrojtje nga mbinxehja.
– Strukturë e mbyllyr hermetikisht.
– Pajisje për lirim të presionit.
– I lehtë në përdorim, butonat e menusë të përshtatshme për gatime të ndryshme.
– Mban te ngrohte ushqimin edhe pas perfundimit te gatimit, ne temperature 70-80 grade celcius.
– Me ekran elektronik qe tregon proceset e gatimit.
– Shërben për të pregatitur çdo gjë: supë, rizoto, mish, peshk dhe gjellra të ndryshme.
– Kapaciteti: 5 Litra
– Fuqia 700 W
– Tensioni 220 V
– Frekuenca 50 Hz

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Multicooker”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss