Neutral Magic Foam Pink

1,400 L

Kategori: ,

Përshkrim

Shampo ROZE
Produkti nuk Permban Ngjyrues

• PH neutrale e sigurt per tu perdorur ne makinat e bera me Ceramike / Wax
• Shkume shume e perqendruar , neutrale dhe e trashe
• Shampo e pershtatshme per makinat qe duan te mbrojne siperfqen e makines
• E pademshme per siperfaqet e makinave
• Arome shume te kendshme qershie gjate larjes

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Neutral Magic Foam Pink”