Ngrohës Me Konvektor

4,490 L

Kategoria:

Përshkrimi

– Një pajisje mjaft ekonomike dhe shumë funksionale në këto ditë dimri.
– Ngroh sipërfaqe deri në 20 m2.
– 2 nivele ngrohje – 1000/2000W.
– Termostat i rregullueshëm.
– Funksion Turbo
– Funksion mbrojtës nga mbinxehja.
– Fuqia 2000W
– Tensioni 230V
– Frekuenca 50Hz

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Ngrohës Me Konvektor”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh