Nicer Dicer Quick 5 në 1

1,490 L

Kategoria:

Përshkrimi

Nicer Dicer Quick, pajisja e përkryer 5 në 1 për përshpejtimin e përgatitjes së ushqimit në kuzhinë!
• Përgatitja e ushqimit nuk ka qenë kurrë kaq e thjeshtë.
• Prisni shpejt në kube të përsosur, feta të trasha / të holla, – direkt në tigan ose tas.
• Kompakt, i lehtë dhe i dobishëm
• Përfshin një mbajtëse praktike (200 ml) me kapak për grumbullim të freskët

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Nicer Dicer Quick 5 në 1”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh