Ulje!

Organizues Lëkure Shumë Përdorimësh për Sedilje Makine

1,990 L

Je i lodhur nga rrëmuja në makinë? Nuk arrin ta mbash dot të pastër? Ke gjithmonë vështirësi në gjetjen e gjërave? Fëmijët lënë lodra dhe mjete të tjera të shpërndara rreth e rrotull? Nëse do të lehtësosh jetën tënde, bli këtë organizues praktik për sedilje makine.
Kategoria:

Përshkrimi

Karakteristika:
  • Dizajn perfekt, kompatibël me pjesën më të madhe të automjeteve
  • Standart i lartë cilësie dhe sigurie
  • Rripa lidhës për pjesën e sipërme dhe të poshtme të sediljes
  • Pamje luksoze lëkure
  • E lehtë për t’u mbajtur pastër
  • E përshtatshme për fëmijët
  • E mban makinën të organizuar
  • Kompatibël universalisht me të gjitha llojet e automjeteve si makinat, SUV, Minivan, etj.

Informacion shtesë

Pesha 0.87 kg
Përmasat 50 × 20 × 20 cm

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Organizues Lëkure Shumë Përdorimësh për Sedilje Makine”