Paisje Multifunksionale Për Ëmbëlsira 4 në 1

3,490 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

Paisje Multifunksionale Për Ëmbëlsira 4 në 1

E shpejtë dhe multifunksionale

Një pajisje shumë e nevojshme për kuzhinën tuaj, në të cilën mund të përgatisni waffle të shijshme,donuts, biskota dhe tost në vetëm pak minuta.
Material që nuk ngjit dhe që pastrohet lehtësisht në pak minuta. Nuk keni nevoje as ta ktheni brumin sepse ka nxehje të dyanëshme.
Me dy drita që tregojne kur është gati brumi i ëmbëlsirës.
Pajisja hapet 180 gradë.
Termostat për kontrollin e temperatures.
Fuqia: 750 W.

220V-240V.

 

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Paisje Multifunksionale Për Ëmbëlsira 4 në 1”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss