Paisje Për Prerjen E Fruta-Perimeve Në 60 Sekonda

890 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

Paisje Për Prerjen E Fruta-Perimeve Në 60 Sekonda

• “E shpejtë, e lehtë, e sigurt”
• Bërja e sallatës së freskët dhe të shëndetëshme nuk është më punë e përditshme. Shpëlaj, prit dhe copëto çdo sallatë në 60 sekonda.
• Zgjedhja perfekte për dashamirësit e sallatës.
• 100% e përshtatshme për larjen në pjatalarëse.
• Me një mbështetëse rreth bazës së poshtme për të shmangur derdhjen e lëngjeve.
• Mbani vendin tuaj të pastër dhe të thatë;Krahasuar me dizajnin “e sheshtë”,dizajni me valë ju bën të lehtë dhe shpejtë të rrotulloni tasin.
• Bëni sallatë të shpejtë dhe të shijshme.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Paisje Për Prerjen E Fruta-Perimeve Në 60 Sekonda”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss