Paisje Për Të Berë Donuts Dhe Biskota 2 Në 1

2,790 L

Krahaso
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Paisje për të berë donuts dhe biskota 2 në 1

Ju mund të bëni petulla të vogla Donut si dhe biskota.
Pa shumë mundim,
Pa yndyrna,
Shumë të shijshme dhe të shëndetëshme,
Vetëm në pak minuta
Pllakat kane veshje të cilat nuk lejojnë ngjitjen.
Fuqia 600 W

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Paisje Për Të Berë Donuts Dhe Biskota 2 Në 1”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss