Panel Ngrohës

2,990 L

Kategoria:

Përshkrimi

– Ideal për tu përdorur në ambjente deri në 20-25 m2.
– Punon pa zhurmë dhe nuk e than ajrin.
– Qëndron lehtësisht në mur ose mund të përdoret me këmbëza.
– Fuqia 2000 W
– 3 nivele fuqie
– Komandimi me çelësa
– Me sistem mbrojtje nga mbinxehja

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Panel Ngrohës”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh