Smart Car Mirror 4G 8 ” – DVR – Navigator GPS – Kamera Para – Mbrapa

29,990 L

Beje udhetimin tend me te kenaqshem dhe te sigurte me Smart Car Mirror 4G, 8″. Ruaje veten, te tjeret dhe makinen tende duke filmuar 24/24 cdo gje qe ndodh rreth makines tuaj.

Kategori:

Përshkrim

8″ Touch Screen Display 

4G Capable Smart Device – Supporton rrjetin 4G

-Vendosni nje Sim Card 3G/4G dhe lundroni ne internet

Android 5.0 operating system

Full HD Video 

Regjistron video ne 1080P  dhe HD Video. Kamerat automatikisht regjistrojne video dhe audio dhe dergohen ne ne Memory Card. Regjistro aksidentet e makines, udhetimet dhe momente gazmore qe ja vlen ti shperndash ne rrjetet sociale. Ne raste aksidentesh , kualiteti i larte i kameres te ndihmon te identifikosh detaje si targa e makines, veprimet e shoferit cka mund te provoje se cili ka qene fajtori i vertete i aksidentit.

 

Dual Camera, Dual Recorder

Kjo DVR eshte ndertuar me dy kamera te cilat regjistrojne nga dy kende te ndryshme. Kur makina kalon ne indietro , ne pasqyre del imazhi nga mbrapa  makines qe krijon lehtesi per parkimin e makines.

GPS navigation 

Harta te detajuara navigimi me update falas. Acces ne Google Maps, dhe mundesi per te downloduar Navigatorin tuaj te preferuar.

Bluetooth hands-free function 

Pasi smartphone juaj lidhet me Bluetooth me pajisjen, ju mund te beni telefonata, merni telefonata direkt nga pasqyra me speaker dhe me mikrofon, cka do e beje udhetimin tuaj me te sigurte.

FM Transmit Function

 

Other details:

 • Interfaces: AV-Out, SD/MMC, WI-FI, Micro SD/TF, USB2.0, Bluetooth
 • Special Features: Super Capacitors, Digital Zoom, SD/MMC Card, Time&Date Display, GPS Tracker, Overspeed Reminding, Automatic White Balance, Cyclic Recording, Microphone, Bluetooth, Wifi Function, Motion Detection, Led Display, Wide Dynamic Range, With Rearview Mirror, Cycle Recording, G-sensor, Dual Lens
 • Imaging Sensor: Cmd Ov7950
 • View angle: 170°
 • Video Format: MPEG-4
 • Max External Memory: 32G
 • Frames Per Second: 30
 • Assembly Mode: After The Loading Machine Integrated
 • Touch Screen: Yes
 • Video Code: H.264
 • GPS logger: External
 • Pixels: 1200 Mega
 • Battery:None
 • Memory Card Required Reading Speed: Class 10
 • Camera Resolution: 1920×1080
 • Chipset Manufacturer: MT8382
 • Display Size: 8″
 • CPU: MT8382, 1.3GHz Quad core
 • Mobile Network Support: 4G TD-LTE B40/41 and 3G WCDMA B1 (2100) / B5 (850)
 • RAM 1GB / ROM 16GB (System dedicated 3GB)
 • Video Mirror Recorder: Full HD 1080P Video, Dual Camera Recording Simultaneously

Informacion shtesë

Peshë 1.5 kg
Përmasa 35 × 20 × 15 cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Smart Car Mirror 4G 8 ” – DVR – Navigator GPS – Kamera Para – Mbrapa”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh