Pastrues Për Klima dhe Kondicioner

1,290 L

Kategori:

Përshkrim

Pastrues Për Klima dhe Kondicioner

• Pastron sistemin e ajrit të kondicionuar, sistemet e ventilimit dhe aparatin e avullimit shpejt dhe me lehtësi.
• Largon aromën e bezdisshme dhe ofron një aromë të freskët në brendësi.
• I shpejtë dhe i lehtë për t’u përdorur: pas vetëm 15 minutash dhe pa ndonjë përpjekje, mjeti është i gatshëm për përdorim përsëri.
• Lexoni manualin e përdorimit për efektet që mund të shkaktohen.
• Sasia 100 ml
• Produkt origjinal Gjerman

Ref: 323100

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pastrues Për Klima dhe Kondicioner”