Pastrues Për Rrobat Me Avull

6,790 L

• Pastrues për lloje të ndryshme të rrobave.
• Me shkallë të vazhdueshme dhe të lartë të avullit.
• Kabull me gjatësi 1,5 m.
• Kapaciteti i ujit 1 litër.
• Lloje të ndryshme furçash.
• 220-240V • 50/60Hz • 1500W

Kategoria:

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Pastrues Për Rrobat Me Avull”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh