Pecetë Mikrofibër Për Luçidim

1,790 L

Kategori:

Përshkrim

Pecetë mikrofibër për shkëlqim

• Pecetë profesionale e cila nuk lë mbetje dhe gërvishtje.
• Një copë e butë dhe absorbuese e mirë.
• Përmasat 40 cm x 40 cm
• Produkt origjinal Gjerman

Ref: 450700

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pecetë Mikrofibër Për Luçidim”