Perizoma Donna 519

550 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

  • Perizoma me bel tё ulёt shumё elegante e realizuar me pambuk dhe modal ndёrthurur nё mёnyrё pёrfekte me njё rreze tё hollё.
  • Tasel 100% pambuk.
  • Pёrqindja e etiketёs 45% pambuk, 45% modal, 10% elastan.
  • Masat e disponueshme S-L.
  • Ngjyrat e disponueshme bardhё, zezё.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Perizoma Donna 519”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss