Perizoma Donna 8002

590 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

  • Pa tegela nё qepje(prerje laser).
  • Pambuk elastik.
  • Tё pёrshtatshme pёr tu veshur dhe me veshjet mё tё tejdukshme.
  • Pёrqindja e etiketёs 80% pambuk dhe 20% elastan.
  • E disponueshme nё 3 ngjyra e bardhё, e zezё, skin.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Perizoma Donna 8002”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss