Piano Lodër Për Fëmijë Frozen

990 L

Përshkrimi

Piano Lodër Për Fëmijë Frozen

  • Piano lodër për fëmijë me personazhet e dashur të filmave vizatimorë Frozen.
  • Me 8 celesa me notat muzikore për të krijuar melodi të ndryshme.
  • Gjithashtu ka edhe butona me mjete trasnporti të cilat lëshojnë gjithashtu tingujt muzikorë përkatës.
  • Një dhuratë perfekte për të nxitur dashurinë ndaj muzikës dhe zhvillimin e ndjenjës së ritmit tek fëmijët.
  • Funksionon me bateri.
  • Për mosha mbi 3 vjec .

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Piano Lodër Për Fëmijë Frozen”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh