Pizhama Pёr Meshkuj EP6061

3,600 L

Krahaso
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Pizhama Pёr Meshkuj me motive festash
Njё set mjaft i rehatshёm qё i jep komoditetin e duhur qёndrimit tuaj nё shtёpi.
Pёrqindja e etiketёs pёr variantin blu, bluza dhe tutat 100% pambuk.
Pёrqindja e etiketёs pёr variantin gri , bluza 55 % pambuk 45 % poliester dhe tutat 100 % pambuk.
Vjen nё variantin gri dhe blu.
Masat e disponueshme M,L,XL.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Pizhama Pёr Meshkuj EP6061”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss