Pjaster

2,490 L

Kategoria:

Përshkrimi

– Drejtoni flokët shumë shpejt dhe në mënyrë shumë efikase.
– Temperaturë deri në 200 gradë.
– Pllaka qeramike që mbrojnë flokët tuaj nga djegia.
– Rregullator dixhital temperature, ekran LCD dhe touch screen.
– Kabëll i rrotullueshëm 360 gradë
– Nxehje e pllakave në vetëm 30 sekonda
– Fuqia 37 W
– Tensioni 110-220 V

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Pjaster”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh